Kezdőlap - Minden rendezvény - Strandfoci bajnokság

GRÁNIT GYÓGYFÜRDŐ STRANDFOCI KUPA ZALAKAROS 2017. JÚLIUS 2. (VASÁRNAP)

VERSENYKIÍRÁS

Letölthető nevezési lap innen:

Strandfoci nevezési lap 2017.docx

Rendező: Gránit Gyógyfürdő Zrt.

A kupa célja: A strandfoci népszerűsítése Zalakaroson, hagyományteremtés a sportolni vágyók számára,a zalakarosi strand új szolgáltatásainak bemutatása.

A verseny helyszíne: Zalakaros, Strandfürdő, strandfoci pálya

A verseny időpontja: 2017. július 2. (vasárnap) 9 óra

Nevezési határidő: 2017. június 25.

Játékjogosultság/nevezési feltételek: A Kupára 8 csapat nevezését fogadjuk el, nevezési lap kitöltésével, a nevezések beérkezésének sorrendjében. A mellékelt nevezési lapot a nevezési határidőig a sport@zalakaros.hu e-mail címre kell visszaküldeni (maximum 10 játékost lehet nevezni). A strandfocira minden 14. életévét betöltött játékos (férfi) nevezhet. Egy játékos kizárólag egy csapatban szerepelhet. Nevezés díj nincs, a játékosok 1000 Ft/fő sportbelépőt (maximum 10 főig csapatonként) a kísérők az aktuális fürdőbelépőt vásárolják meg, amellyel egész nap igénybe vehetik a fürdő szolgáltatásait (a fürdőbelépők aktuális árai megtekinthetők a www.furdo-zalakaros.hu weboldalon.Az első 8 csapat jelentkezését e-mail-ben igazoljuk vissza 2017. június 27- ig és közöljük velük a beléptetés rendszerét (a reggel 8 órai belépés miatt).

A torna lebonyolítása: A verseny szabályzata az általános Strandfoci szabályzata. A tornára 8 csapat jelentkezését fogadjuk el, melyek két négyes csoportba kerülnek kisorsolásra. A csoportokon belül körmérkőzések döntik el az első két helyezett sorsát. A 7. helyért a két csoport negyedik helyezettjei, míg az 5. helyért a csoportok harmadik helyezettjei játszanak. A döntőbe a keresztmérkőzések győztesei kerülnek, a vesztes csapatok pedig a 3. helyért játszanak tovább.

Csapatlétszám: 4 mezőnyjátékos + 1 kapus.

Játékidő: 2 X 10 perc. A pálya mérete 40X20 méter, a kapu mérete: 2 X 5 méter.

Mérkőzések pontozása: győzelem 3 pont, döntetlen 1 pont, vereség 0 pont. Egyenes kieséses mérkőzéseken döntetlennél 3-3 büntető dönt (9 méteresek döntenek egymás ellen az első hibáig +1pont).

Helyezések eldöntése a csoportmérkőzéseken: több pont pontegyenlőség esetén, a holtversenyben lévők közötti: 1. egymás elleni eredmény 2. gólkülönbség 3. több rúgott gól dönt 3-3 büntető rúgás esetén.

Egyéb rendelkezések: A csapatok kizárólag egységes szerelésben léphetnek pályára. Egy játékos csak egy csapatban szerepelhet. Óvás a mérkőzés befejezése után legfeljebb 5 percig jelenthető be. Ez idő alatt a csapat tagjainak a versenybizottság rendelkezésére kell állniuk igazolás ellenőrzésére.

Óvási díj: 2.000,- Ft. A versenyszervezők által ismertetett szabályokat a csapatok és annak vezetői tudomásul veszik és elfogadják. Minden játékos és csapatvezető a FAIR PLAY tisztaságával, szellemével és annak szabályaival lép pályára. A tornán mindenki saját felelősségére vesz részt.

Versenybizottság elnöke: Stégli János

tagja: Bognár Ottó

Díjazás: 1. helyezett: 30 000 Ft + oklevél 2. helyezett: 20 000 Ft + oklevél 3. helyezett: 10 000 Ft + oklevél.

Különdíjak: gólkirály: emléktárgy, legjobb játékos: emléktárgy, legjobb kapus: emléktárgy, legsportszerűbb csapat: emléktárgy.

Kellemes napot, sok sikert kívánunk a játékosoknak és a kísérőiknek Zalakaroson.